Ml.dorost vybojoval důležité body v Písku

IHC Písek - HC Plzeň 1929 4:6

Ve dvacátém kole dorostenecké extraligy zavítali plzeňští mladíci na horký písecký led. Protože v minulém duelu s tímto soupeřem ztratili všechny body, brali téměř jako povinnost soupeři porážku z domácího prostředí vrátit. Základ úspěchu položili již v první třetině, když nastříleli čtyři branky a zdálo se, že zápas bude jednoznačnou záležitostí. Písek však dokázal stáhnout vedení Plzně na jediný gól a Plzeň přidala vítěznou pojistku až v 58.minutě.

Plzeň nadále vede skupinu západ o dvanáct bodů před Litvínovem, třetí K.Vary ztrácí bodů patnáct.

IHC Králové Písek - HC Škoda Plzeň

4:6
1:4, 1:1, 2:1

Branky a nahrávky: 4.Schleiss (Mašek), 8.Schleiss (Šmíd), 16.Kubalík (Schleiss), 19.Kubalík (Mašek)28.Tulačka (Kopta), 58.Schleiss (Kubalík). Vyloučení: 3:6. Využití: 2:2. Diváci: 65. Střely na branku: 39:40. Průběh utkání: 0:2,1:2,1:4,2:4,2:5,4:5,4:6.

Polívka - Šmíd, Kubík, Marcel, Holý, Němeček, Andrlík - Kubalík, Mašek, Schleiss - Kopta, Tulačka, Šimandl - Uhlík, Potůček, Zimmermann.