Mladší dorost rozstřílel i druhý tým z Kladna

Plzeň - V předehrávce 27.kola extraligy mladšího dorostu přivítali plzeňáci na svém ledě tentokrát tým HC Kladno a po jedenáctigólové přídělu jejich kolegům z celku PZ si mladí kladeňáci odvezli sedmibrankový debakl. Velkou zbraní Plzně se ukázal výborný vstup do utkání, když do desáté minuty vstřelila tři branky. Hráči se poučili z minulého utkání se stejným soupeřem, kdy stejný náskok v dalším průběhu neudrželi a tentokrát mu nedali nejmenší šanci k obratu v zápase. Dalšími brankami na začátku druhé třetiny rozhodli a závěr se nesl pouze v duchu udržení výsledku a ušetření sil na nedělní utkání s pražskými Letci. Protože druhý Litvínov vyhrál pouze v prodloužení, zvýšila Plzeň svůj náskok v čele tabulky na tři body.

HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno

7:2
3:0, 3:0, 1:2

Branky a nahrávky: 2.Uhlík (Andrlík), 7.Mašek (Šimandl), 10.Tulačka (Kubalík), 21.Mašek (Kopta), 28.Zimmermann (Kopta), 38.Kopta (Šmíd), 42.Sladký (Potůček). Vyloučení: 3:4, navíc Kehar (KLA) 10 min.OT. Využití: 0:1. Diváci: 88. Střely na branku: 33:16. Průběh utkání: .