Junioři opět vítězně!

Plzeň - HC Slavia Praha - HC Plzeň 1929 1:2. V posledních jedenácti zápasech stačila na Plzeň jen Sparta. Další úspěšných večer prožili Indiáni na Slavii, kde dokázali otočit nepříznivý vývoj a nakonec uhájili těsnou, ale velmi cennou výhru.

27.kolo , so 21.11.2009, 18:00
Zimní stadion Eden
HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň
Branky a nahrávky: 12. Jaškin (Koubek) - 34. Baxa (Petruška), 42. Jonák (Petruška, Růžička). Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Rozhodčí: Würthele - Sobota, Zavřel. Průběh utkání: 1:0, 1:2.
HC Slavia Praha Dlouhý (Krch) - Jeník, Barák, Warneke, Šíma, Krejčí, Švidra, Němec, Krejčík - Hertl, Jaškin, Mavrojanidis (A), Zohorna, Slavíček, Koubek, Suchánek, Hadrava, Hafenrichter (C), Žejdl.
HC Škoda Plzeň Francouz (Seqvens) - Hucl, Ruprecht, Růžička, Sullmann, Zeman (A), Boháč - Polívka, Sedláček, Pitule (A), Trojan (C), Hošťálek, Baxa, Petruška, Herm, Bernad, Jonák, Lev.

Komentář

Desátou výhru v posledních jedenácti střetnutích si připsali plzeňští junioři. Se Slavií to byl opět velmi vyrovnaný souboj. Po prvních zápasech 0:1 a 2:0 dnes tedy 2:1. Utkání se hrálo velmi slušně, bylo vyloučeno pouze deset hráčů. Domácí se dostali v první třetině do vedení, Západočeši po brankách Baxa a Jonáka předvedli pěkný obrat, v závěru již si body dělit nechtěli. Již v pátek čeká na mladíky domácí atraktivní souboj na Spartě.

21. dubna 2013

Právě dnes před osmi lety – Plzeň získala historický titul!

Malát v U20

Indián Malát po kempu reprezentační dvacítky: Skvělá šance nabrat nové zkušenosti

Reprezentace U18

Širší výběr odlétá do dějiště MS U18, nechybí tři Plzeňáci!