Junioři urvali bod

Plzeň - Junioři: HC Benzina Litvínov - HC Plzeň 1929 2:1pp. Modrobílí, stejně jako v první zápase na severu Čech, urvali bod. Dnes tak prohráli svůj druhý zápas z posledních třinácti a vedou tabulku nadstavbové části!

29.kolo , so 28.11.2009, 16:00
Zimní stadion Litvínov
HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň
2:1pp
0:1, 0:0, 1:0 - 1:0
Branky a nahrávky: 42. Bojer (Kousalík, Hora), 61. Mackal (Kafan) - 11. Jonák (Sedláček, Herm). Rozhodčí: Vojtěchovský - Ruchař, Andrejsek. Vyloučení: 8:9. Využití: 1:0. Diváci: 114. Střely na branku: 27:20. Průběh utkání: 0:1, 2:1.
HC Verva Litvínov Nechvátal - Čejka, Ejem, Eminger, Havelka, Hora, Kabeláč, Kousalík - Bíza, Bojer, Černý, Jurčík, Komma, Kafan, Mackal, Majdan, Přeučil, Račuk, Smolka, Zavřel.
HC Škoda Plzeň Mazanec - Boháč, Ruprecht, Růžička, Hucl, Sullmann, Zeman - Baxa, Bernad, Herm, Hošťálek, Petruška, Sedláček, Trojan, Jonák.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
JménoStřInkZásÚsp
Marek Mazanec2722592,59

Komentář

První tým nadstavbové části zavítal na led třetího. Modrobílí šli v polovině prvního dějství do vedení, hosté odpověděli až na začátku poslední dvacetiminutovky. Žlutočerní nakonec vybojovali dva bodíky, když rozhodli hned po půl minutce nastavení.

21. dubna 2013

​Právě dnes před osmi lety – Plzeň získala historický titul!

Malát v U20

Indián Malát po kempu reprezentační dvacítky: Skvělá šance nabrat nové zkušenosti

Reprezentace U18

Širší výběr odlétá do dějiště MS U18, nechybí tři Plzeňáci!