Odveta se povedla

Plzeň - Junioři: PSG Zlín - HC Plzeň 1929 3:4sn. Modrobílým se povedla odveta za sedmatřicáté kolo, kdy stejnému soupeři podlehli doma 1:5. Ovšem ani dnes se zápas nevyvíjel zrovna příznivě, Západočeši museli dohánět dvoubrankové manko. Kolik sil jim zbude na zítřejší duel ve Znojmě?

43.kolo , pá 29.1.2010, 15:15
PSG Berani Zlín - HC Škoda Plzeň
3:4sn
2:0, 0:1, 1:2 - 0:0
Branky a nahrávky: 2. Vaněk (Holík, Vodný), 17. Šoula (Valenta, Matějíček), 59. Matějíček (Kašík) - 24. Lev (Zeman), 45. Němec (Lev, Sedláček), 50. Vizinger (Mainer, Herm), roz. samostatný nájezd Petruška. Rozhodčí: Škach - Wesley, Smilek. Vyloučení: 13:8. Využití: 1:1. Diváci: 130. Střely na branku: 33:35. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 3:4.
PSG Berani Zlín Kašík - Fořt, Matějíček, Musil, Sadil, Valenta, Zábojník, Řezníček - Blinka, Holík, Kundera, Křemeček, Pospíšil, Vaněk, Vodný, Šlahař, Šoula.
HC Škoda Plzeň Mazanec - Hucl, Kvapil, Růžička, Slavík, Zeman - Herm, Hošťálek, Jonák, Herm, Mainer, Němec, Polívka, Petruška, Sedláček, Vizinger.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
JménoStřInkZásÚsp
Marek Mazanec3333090,91

Komentář

Do zápasu dobře vstoupili domácí, když se po minutě hry prosadil Vaněk. Do první sirény přidal ještě jeden přesný zásah Šoula a Berani se mohli těšit z dvoubrankového vedení. Jenže Indiáni se nevzdali a hned z kraje prostřední části snížil Lev. A protože již branka nepadla, napínavý duel měla rozetnout závěrečná část. Do její poloviny stihli Plzeňáci zásluhou Němce a Vizingera střetnutí dokonale otočit. Na tři body to ovšem nestačilo. Minutu před koncem se prosadil Matějíček. A protože prodloužení nerozhodlo, přestože Zlín hned třikrát pykal na trestné lavici, rozhodl extraligový duel v nájezdech Patrik Petruška.

21. dubna 2013

Právě dnes před osmi lety – Plzeň získala historický titul!

Malát v U20

Indián Malát po kempu reprezentační dvacítky: Skvělá šance nabrat nové zkušenosti

Reprezentace U18

Širší výběr odlétá do dějiště MS U18, nechybí tři Plzeňáci!