Po osmi zápasech prohra

Plzeň - Junioři: HC Benzina Litvínov - HC Plzeň 1929 5:1. Modrobílí našli po osmi kolech přemožitele. Před devíti zápasy padli 1:5 se Zlínem, dnes, stejným rozdílem, v Litvínově. Nyní čeká na svěřence kouče Černého dvoutýdenní pauza a poté přivítají doma Spartu.

HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň

5:1
1:1, 2:0, 2:0

Branky a nahrávky: 1. Bíza (Eminger, Přeučil), 5. Kafan (Čejka), 29. Zavřel (Mackal, Havelka), 34. Zavřel (Šrámek, Ejem), 58. Smolka (Bíza, Kousalík) - 13. Jonák (Sedláček, Růžička). Rozhodčí: Petružálek - Koskuba, Bertík. Vyloučení: 11:11, navíc Hora - Mazanec, Zeman všichni os. 10 min. trest. Využití: 0:1. Diváci: 140. Střely na branku: 39:19. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1.