SPA - PLZ 4:2 - Junioři ztratili v play-off první zápas

Plzeň - Čtvrtfinále juniorů - 1. zápas: HC Sparta Praha - HC Plzeň 1929 4:2. To, že modrobílí tuto sezónu na celek z Holešovic neumí, se potvrdilo. I přes velký boj podlehli svému sokovi, kterému stačí k postupu do semifinále na západě Čech alespoň jednou vyhrát. Naopak Indiáni, pokud chtějí medaili, musejí oba zápasy vyhrát. Přijďte je podpořit již ve čtvrtek před úvodním duelem A-týmu!

HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň

4:2
1:1, 0:0, 3:1

Branky a nahrávky: 18. Kafka (Vošmik), 47. Sovík (Forman), 49. Sovík (Chára, Husák), 59. Kafka - 3. Pitule (Hošťálek, Petruška), 54. Hošťálek (Petruška, Pitule). Rozhodčí: Kubeš - Arazimová, Špringl. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:1. Diváci: 100.

Novotný - Drvota, Veselý, Vošmik, Husák, Kořínek, Přibyl - Zacpálek, Sovík, Kučera - Kafka, Luňák, Tůma - Chára, Žalřík, Forman.

Francouz - Růžička, Sullmann, Špaček, Zeman, Jeřábek, Boháč - Polívka, Sedláček, Pitule, Hošťálek, Baxa, Petruška, Herm, Váchal, Němec, Jonák, Mainer, Lev.