6. ČF: LIB – PLZ 7:2 - Plzeň se předčasně loučí se sezónou

Liberec/Plzeň – Nikomu se to nechce věřit. Alespoň tedy na západě rozhodně ne. Plzeň, jasný vítěz základní části, končí na lopatkách. Liberecké zuby se ukázaly silnější než indiánské šípy a HC Plzeň 1929 končí svou překvapivě krátkou pouť již ve čtvrtfinále. V sobotním zápase na ledě Liberce hrála o bytí a nebytí a do utkání vstoupila dobře, dokonce se ujala vedení. Ale pak se dvakrát prosadil Petr Nedvěd a Plzeň pak již jen neúspěšně dotahovala. Výsledek 2:7 z plzeňského pohledu je až příliš krutý, ale nic nemění na tom, že Tygři vyhlížejí soupeře pro semifinále, kdežto Indiáni jen dovolenou.

ČF6 TV , so 27.3.2010, 18:10
Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň
7:2
1:1, 2:0, 4:1
Branky a nahrávky: 15. Nedvěd (Nedorost, Čakajík), 25. Nedorost (Nedvěd), 34. Klimenta (Nedvěd, Nedorost), 47. Bartovič (Kašpařík, Matějovský), 56. Klimenta (Nedvěd), 57. Nedorost (Čakajík), 59. Podkonický (Čakajík, Pinc) – 14. Vlasák (Bomersback, Kovář), 43. Vampola (Adamský). Rozhodčí: Minář, Šír - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. Diváci: 7500 (vyprodáno). Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 7:2.
Bílí Tygři Liberec Pinc - Derner, Jareš, Čakajík, Rýgl, Výtisk, Hunkes, Holub - Nedorost, Nedvěd, Klimenta - Podkonický, Kašpařík, Bartovič - Matějovský, Blatný, Ondřej - Víšek, Dušek, Špaček - Kica. 
HC Škoda Plzeň Pöpperle - O´Brien, Modrý, Hanzlík, Chvátal, Malena, Dresler, Benda - Adamský, Vampola, Padělek, Hvila, Straka, Vlasák, Bomersback, Kovář, Dvořák. Stránský, Vostřák, Herman, Pitule. 

Související články

Do teď jsme mohli, od teď musíme…

Preview

Nezvládli jsme to a končíme, říkal zklamaně Tomáš Vlasák

Ohlasy

Aktuálně na webu

Rozpis předkolo

Rozpis zápasů předkola Generali Česká Pojišťovna play off

Ohlasy 52. kolo

Ve středu budeme připraveni, cesta povede přes domácí zápasy, hlásí Filip Suchý

PLZ - OLO 9:1

PLZ - OLO 9:1 - Škodovka zničila Olomouc devíti góly, s Hanáky se utká i v předkole play off