Junioři zabrali v Pardubicích a vezou tři body

Pardubice/Plzeň - Junioři HC Eaton Pardubice - HC Plzeň 1929 2:3 (1:0, 0:3, 1:0). Plzeňským juniorům opět nevyšel start na ledě soupeře podle představ a po první části prohrávali o gól. Do prostřední dvacetiminutovky se však nabudili dostatečně a třemi brankami smetli pardubické naděje na úspěch v tomto střetnutí. Domácí totiž dokázali odpovědět jen jedinou brankou, a to bylo na indiány málo. Vítěznou trefu zaznamenal ve 34. minutě plzeňský obránce Michal Špaček.

HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň

2:3
1:0, 0:3, 1:0

Branky a nahrávky: 8. Žemlička (Pilař), 44. Žemlička (Hemský) - 23. Hošťálek (Slavík), 27. Růžička (Baxa), 34. Špaček (Váchal). Rozhodčí: Stolín - Kajinek, Podrazil. Vyloučení: 6:5 + Hucl 10 min. a Hošťálek (oba PLZ) do konce. Využití: 0:1. Diváci: 70. Střely na branku: 28:26. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3.