Juniorka jasně prohrála ve Vítkovicích

Vítkovice/Plzeň - Junioři HC Vítkovice Steel - HC Plzeň 1929 6:1 (2:0, 3:1, 1:0). Plzeňským indiánům se zle nevyvedlo utkání třináctého kola na ledě vítkovického týmu. Domácí se v jedenácté minutě ujali vedení, které do první sirény dokázali zdvojnásobit. Plzeňští se díky Petruškovi dostali zpět do zápasu, ale pak ihned následovaly tři tvrdé direkty, které se už nazpátek vrátit nepodařilo.

13.kolo , pá 22.10.2010,
HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň
Branky a nahrávky: 11. Richter (Kucsera), 17. Řehák (Vrána, Kucsera), 36. Richter (Mareček, Řehák), 37. Vrána (Walker, Řehák), 38. Maliník (Richter), 58. Kolouch (Slovák) - 35. Petruška (Hošťálek, Růžička). Rozhodčí: Škrobák - Štěpán, Adamec. Vyloučení: 6:5 + Kolouch (VIT) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 90. Střely na branku: 27:33. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1.
HC Vítkovice Ridera Bartošák - Kovář, Pavelka, Žvátora, Prokop, Klimíček, Pociecha -Slovák, Kolouch, Walker, Řehák, Vrána, Maliník, Richter, Kucsera, Mareček, Šebesta, Herman.
HC Škoda Plzeň Makarovič (od 38. Hubáček) - Hucl, Sullmann, Růžička, Ruprecht, Špaček, Blumentrit, Šimandl, Slavík - Hošťálek, Baxa, Sedláček, Petruška, Bernad, Hájek, Mainer, Němec,Vizinger, Pacanda, Váchal, Faschingbauer.

Komentář

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří se v jedenácté minutě ujali díky Richterovi vedení. Za šest minut pojistil vítkovický náskok Řehák. Plzeňští indiáni našli odpověď na soupeřův náskok v 36. minutě, kdy se radoval Petruška, který dokázal potrestat dvojnásobné vyloučení domácích. Ale bylo to spíše Pyrrhovo vítězství, protože následovaly tři rychlé direkty ze strany domácích hokejistů. A to v rozmezí pouhé minuty a půl. Trefili se Richter, Vrána a Maliník. Po tomto nášupu vystřídal Makarovič a do branky pustil Hubáčka. Ten také neudržel čisté konto, jelikož v 58. minutě dokonal plzeňskou prohru Petr Kolouch.

Ohlasy trenérů

Radek Kampf (trenér Plzně): Udělali jsme hrozně moc individuálních chyb. Soupeř má dobré hráče, kteří nás potrestali. Ten zápas byl z pohledu našich útočníků hodně slaboučký, nepomohli našim obráncům, a dali pouze jediný gól. My aktuálně bojujeme s mizernou koncovkou, a to utkání prostě z naší strany nebylo dobré.

21. dubna 2013

Právě dnes před osmi lety – Plzeň získala historický titul!

Malát v U20

Indián Malát po kempu reprezentační dvacítky: Skvělá šance nabrat nové zkušenosti

Reprezentace U18

Širší výběr odlétá do dějiště MS U18, nechybí tři Plzeňáci!