Junioři nezvládli přestřelku v Litvínově

Litvínov/Plzeň - Junioři HC Benzina Litvínov - HC Plzeň 1929 8:6 (4:2, 2:2, 2:2). Hostujícím Plzeňanům v tomto utkání naprosto utekl začátek první třetiny, již v 16. minutě prohrávali o čtyři branky. Svou snahou se dostali až na dostřel, chyběl jim jen jeden gól na dotažení nerozhodného stavu. Avšak Litvínov vždy o jednu branku navíc utekl, a když hosté znovu snížili, zase skóroval. Taková přetahovaná doprovázela celé utkání, až ji v poslední minutě ujal rozhodujícím gólem domácí Majdan.

26.kolo , út 28.9.2010, 17:00
HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň
8:6
4:2, 2:2, 2:2
Branky a nahrávky: 1. Majdan (Gerhárt, Matai), 11. Kafan (Ditrich), 15. Kafan (Zavřel), 16. Gerhárt (Majdan, Matai), 26. Račuk (Kousalík), 34. Zavřel (Kafan), 46. Zavřel, 60. Majdan (Gerhárt) - 19. Lev (Ruprecht), 20. Petruška (Pacanda), 22. Petruška (Hucl), 31. Petruška (Sullmann, Ruprecht), 45. Mainer (Bernad, Lev), 58. Bernad (Sullmann, Mazanec). Rozhodčí: Florian - Rucilař, Vlasjuk. Vyloučení: 4:6 + Růžička (PLZ) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 105. Střely na branku: 33:39. Průběh utkání: 4:0, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5.
HC Verva Litvínov Nechvátal - Havelka, Hora, Eminger, Kousalík, Kabeláč, Brettschneider, Bittner - Zavřel, Mackal, Kafan - Gerhát, Matal, Majdan - Smolka, Račuk, Šrámek - Černý, Ditrich, Jurčík.
HC Škoda Plzeň Mazanec (16. - 40. min. Makarovič) - Slavík, Růžička, Ruprecht, Sullmann, Hucl, Šimandl, Špaček, Mrázek - Lev, Hošťálek, Baxa - Petruška, Sedláček, Bernad - Mainer, Němec, Vizinger - Pacanda, Váchal, Faschingbauer.

Komentář

Bláznivé utkání začalo hned první minutou, když Majdan poslal hosty do vedení. Plzeňané se tak tak oklepali a Mazanec lovil puk zpoza svých zad znovu - tentokrát po střele Kafana. A mělo být s hosty ještě hůře, v rozmezí jedné minuty se trefili znovu Kafan a poprvé Gerhát. Hostující indiáni našli odpověď až v samém závěru třetiny, ale po vzoru svých soupeřů hned dvojnásobnou - v devatenácté minutě poprvé překonal Nechvátala Jakub Leva v posledních chvilkách první části načal svůj hattrick Patrik Petruška. Druhá branka se mladému útočníkovi připsala dvě minutky po začátku prostřední části a najednou hosté drželi jen jednobrankový náskok. Ten však navýšil brzy Račuk. Hosté se se svou situací nesmířili a Petruška v polovině utkání skóroval potřetí. Jenže Litvínovští znovu našli protizbraň, o tři minuty nato šli znovu do vyššího vedení, to se trefil explzeňský Zavřel. I poslední dvacetiminutovka nebyla na branky skoupá. Ve 45. minutě snižoval indián Mainer, avšak Severočeši kontrovali opět velmi rychle a znovu díky Zavřelovi. Plzeň se vehementně snažila se na svého soupeře opět dotáhnout. Povedlo se jí to až v 58. minutě díky Bernadovi. Avšak naděje na vyrovnání rázně uťal v poslední minutě černožlutý Majdan, a pojistil taksvému mužstvu 3 body.


Aktuálně na webu

Rozhovor obchodní manažer

Potvrdilo se, že v nouzi poznáš přítele, děkuje Rudolf Matějka fanouškům HC Škoda Plzeň

Rozhovor s Václavem Benákem

Práce s dětmi mě hrozně baví a nabíjí, říká bývalý obránce Václav Benák

Soutěž nejmenších indiánů

Soutěž nejmenších indiánů pod patronátem Jaroslava Špačka!