Starší dorost veze tři body z Litvínova

Litvínov/Plzeň - Starší dorostenci HC Benzina Litvínov - HC Plzeň 1929 2:4 (0:2, 0:1, 1:2). Mladí indiáni odjeli k utkání třetího kola do severočeského Litvínova. Na soupeře nastoupili velkým stylem a dokázali si vypracovat až čtyřbrankový náskok. Soupeř se pak v poslední části konečně probral, ale nestačil aktivně hrající indiány alespoň pozlobit a ani pokukovat po bodíku.

HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň

2:4
0:2, 0:1, 1:2

Branky a nahrávky: 55. Šrámek (Švarc, Průša), 59. Průša (Šrámek, Švarc) - 16. Soukup, 18. Schleiss, 33. Noga (Kopta), 48. Váchal (Erben). Rozhodčí: Turčan - Rozlílek, Koskuba. Vyloučení: 7:10. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 122. Střely na branku: 29:19. Průběh utkání: 0:4, 2:4.

Horák - Cvrk, Fučík, Kasal, Kuriljak, Strejček, Svoboda, Theimer - Čeřovský, Mical, Malec, Písařík, Procházka, Trübenekr, Průša, Válek, Zdeněk, Šrámek, Švarc, Řehulka.

Polívka - Farný, Houfek, Marcel, Moravčík, Procházka, Slavík, Tichý, Šmíd - Biskup, Erben, Kopta, Kubalík, Noga, Pašek, Pejchar, Schleiss, Tolar, Tulačka, Váchal.

Martin Váchal 1 0 1 1 2

Plzeňskému staršímu dorostu se nástup do třetího kola na ledě Litvínova vydařil. Alespoň co se skóre týče. Indiáni si totiž vrásky přidělávali sami, jelikož trávili více času na trestné lavici, než by museli. Ve čtvrté přesilovce domácích všichni příznivci chemiků doufali, že už se jejich tým prosadí, ale naopak to byli hosté, kdo udeřil. Marek Soukup otevřel v šestnácté minutě skóre utkání. Jen co se modrobílí ubránili pokračující převaze Litvínovských, udeřili znovu. Tentokrát to byl Jan Schleiss, kdo překonal Horáka v žlutočerné brance. I v prostřední části úřadovali jediní hosté, v 33. minutě zvýšil náskok svého týmu Tomáš Noga. Do čtveřice Horáka překonal v poslední třetině Váchal. To už bylo na domácí moc a konečně se také dostali ke slovu. Nejprve Šrámek využil spolupráce celé pětky a rozesmutněl Polívku v indiánské kleci. O tři minuty nato se role v litvínovském útoku prohodili a střílel ten, kdo předtím nahrával - Průša. Avšak domácí začali s obrozením moc pozdě, a ještě než se dostali na dostřel hostům, zazněla závěrečná siréna.