Stanislav Erben nastřílel Slavii čtyři branky

Plzeň - St. dorost: HC Slavia Praha - HC Plzeň 1929 2:4. Jen málokdy ovlivní výsledek kolektivního sportu jeden hráč, jako se tomu stalo v sobotním utkání starších dorostenců Slavie s Plzní. Monodrama Stanislava Erbena začalo smazáním náskoku domácích vydobytým FIlipem Hlinkou, následovalo další dvojicí gólů a bylo zakončeno trefou do prázdné branky. Plzeň si tak odváží z Prahy všechny tři body za výhru.

HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň

2:4
1:1, 0:2, 1:1

Branky a narávky: 8. Filip Hlinka (Knot), 45. Tomáš Török (Šteiner) - 14. Stanislav Erben (Biskup), 30. Stanislav Erben (Kubalík, Biskup), 38. Stanislav Erben, 60. Stanislav Erben (Pašek). Vyloučení: 11:8, navíc Moravec (SLA) - 10 min. os. trest za nesp. chování. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 99. Rozhodčí: Vláčil - Kučera, Štechmüller. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4.