Starší dorost veze výhru z Litvínova

Litvínov/Plzeň - Starší dorost HC Benzina Litvínov - HC Plzeň 1929 1:4 (1:1, 0:1, 0:2). Starší plzeňský dorost se rozehrává do velké formy a potvrdil to na litvínovském ledě. Indiáni sice nechali domácí skórovat jako první, ale pak už čtyřmi přesnými zásahy rozhodli o tom, že se tři body stěhují na západ Čech.

HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň

1:4
1:1, 0:1, 0:2

Branky a nahrávky: 12. Trübenekr (Kuchař) - 15. Tulačka (Kopta), 23. Mašek (Kubalík), 47. Pour (Moravčík, Biskup), 53. Noga (Kopta). Rozhodčí: Turčan - Rozlílek, Šulo. Vyloučení: 8:11. Využití: 0:2. Diváci: 102. Střely na branku: 34:28. Průběh utkání: 1:0, 1:4.

Horák - Bittner, Theimer, Zdeněk, Strejček, Kuriljak, Svoboda, Procházka, Trübenekr, Písařík, Malík, Kuchař, Fučík, Cvrk, Mical, Válek, Malec, Řehulka, Čeřovský.

Karafiát - Tichý, Farný, Kubík, Šmíd, Marcel, Pašek, Pejchar, Moravčík, Mašek, Kopta, Noga, Kubalík, Biskup, Pitel, Houfek, Pour, Procházka, Tulačka.