Starší dorost odjíždí ze Slavie s prázdnou

Praha/Plzeň - Starší dorostenci HC Slavia Praha - HC Plzeň 1929 3:1 (0:1, 1:0, 2:0). Plzeňský starší dorost odjel obhajovat své první místo v tabulce na žhavý slávistický led. Přestože se indiáni dokázali s náporem sešívaných v první třetině vypořádat, a dokonce vstřelit i branku, nakonec odjíždějí s prázdnou po prohře 1:3. Jediný střelecký úspěch Plzně zaznamenal Tulačka.

HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň

3:1
0:1, 1:0, 2:0

Branky a nahrávky: 32. Hlinka (Kotyra), 49. Kotyra (Török, Hlinka), 57. Knot (Jedlička, Moravec) - 19. Tulačka (Noga, Kopta). Rozhodčí: Schmejkal - Krátký, Lhotský. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 79. Střely na branku: 27:23. Průběh utkání: 0:1, 3:1.