Starší dorost podlehl pražské Spartě

Plzeň - Starší dorostenci HC Sparta Praha - HC Plzeň 1929 5:1 (3:1, 2:0, 0:0). K poslednímu utkání první části extraligy odjeli plzeňští starší dorostenci na led pražské Sparty. Domácí utekli indiánům na dvoubrankový náskok, avšak Západočeši zbraně nesložili a díky Maškovi snížili. Jenže další tři branky v Polívkově síti pojistily Spartě vítězství.

HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň

5:1
3:1, 2:0, 0:0

Branky a nahrávky: 5. Brzobohatý (Procházka), 12. Volek (Brém) 19. Volek (Bodnár), 23. Matějček (Müller), 34. Slavíček (Brzobohatý) - 17. Mašek (Schleiss), . Rozhodčí: Smitka - Krejsa, Ledinský. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1.

P. Bílek - Skřivánek, Kliment, Arnošt, Müller, D. Bílek, Brém, Slavíček, Bodnár, Brzobohatý, Hudec, Volek, Presheva, Matějček, Březina, Procházka.

Polívka - Kubalík, Tichý, Farný, Kubík, Šmíd, Marcel, Soukup, Pejchar, Moravčík, Mašek, Schleiss, Kopta, Tolar, Noga, Faschingbauer, Pitel, Houfek, Pour, Procházka, Tulačka.