Mladší dorost nestačil na Ústí n.L.

Plzeň - Ml. dorost: HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Plzeň 1929 4:1. K dalšímu zápasu extraligy mladšího dorostu vyjeli mladí indiáni na sever Čech a tentokrát se vrátili s prázdnou.
V první třetině sice měli více ze hry, vytvořili si i vyložené šance, ale hlavně neschopnost plzeňských střelců dát branku zapřičinila přestávkový stav 0:0. Ve druhé části se hra postupně vyrovnala. Plzeň šla sice do vedení, ale ústěčtí brzy srovnali skóre. Do třetí třetiny nastoupili plzeňští hráči velmi bojácně a výsledkem byly tři branky v jejich síti po zbytečných individuálních chybách v rozpětí osmi minut. Soupeř si pak již v klidu pohlídal závěr utkání a zaslouženě bral všechny body.
V příštím kole se mladší dorost poprvé představí doma proti pražské Spartě, a to ve čtvrtek 16.září od 12,00 hod.

HC Slovan Ústí nad Labem - HC Škoda Plzeň

4:1
0:0, 1:1, 3:0

Branky a nahrávky: 24.Uhlík. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. Diváci: 53. Střely na branku: 27:31. Průběh utkání: 0:1,4:1.

Pacl - Holý, Kaňák, Synek, Němeček, Kohel, Šmíd, Andrlík - Uhlík, Přikryl, Ryba - Opava, Kristl, Krliš - Vlček, Polata, Švarc - Beneš, Kopta L.