Drama v Letňanech dopadlo lépe pro Plzeň

Ml.dorost: HC Letci Letňany - HC Plzeň 1929 5:6

Zápas absolutně rozdílných třetin - tak lze charakterizovat úterní zápas mladých plzeňanů na ledě soupeře z Letňan. Zatímco v první části svého soupeře s přehledem přehráli a vytvořili si dvoubrankový náskok, do druhé třetiny jakoby nastoupilo jiné mužstvo a čtyřikrát inkasovali. Letňanští mladíci totiž využili tři ze čtyř nabídnutých přesilovek a Plzeň rázem musela dvoubrankové manko dotahovat. Do třetí části se "vrátilo" mužstvo z úvodu zápasu a v dramatické koncovce, když ještě tři minuty před sirénou o branku prohrávalo, dokázalo zápas otočit dvěma góly v rozmezí necelé minuty.

HC Letci Letňany - HC Škoda Plzeň

5:6
1:3, 4:0, 0:3

Branky a nahrávky: 6.Přikryl (Kopta O.,Němeček), 17.Přikryl (Uhlík), 17.Němeček (Andrlík), 49.Krliš (Kristl), 58.Přikryl (Kopta O.,Holý), 59.Kopta O.(Holý). Vyloučení: 7:8. Využití: 4:2. Diváci: 87. Střely na branku: 26:33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 5:3, 5:6.

Kuneš - Holý, Synek, Andrlík, Němeček, Kohel, Tyr, Šmíd - Uhlík, Přikryl, Krliš - Kopta O., Kristl, Kopta L. - Opava, Beneš, Vlček - Polata.