Drama v Letňanech dopadlo lépe pro Plzeň

Ml.dorost: HC Letci Letňany - HC Plzeň 1929 5:6

Zápas absolutně rozdílných třetin - tak lze charakterizovat úterní zápas mladých plzeňanů na ledě soupeře z Letňan. Zatímco v první části svého soupeře s přehledem přehráli a vytvořili si dvoubrankový náskok, do druhé třetiny jakoby nastoupilo jiné mužstvo a čtyřikrát inkasovali. Letňanští mladíci totiž využili tři ze čtyř nabídnutých přesilovek a Plzeň rázem musela dvoubrankové manko dotahovat. Do třetí části se "vrátilo" mužstvo z úvodu zápasu a v dramatické koncovce, když ještě tři minuty před sirénou o branku prohrávalo, dokázalo zápas otočit dvěma góly v rozmezí necelé minuty.

6.kolo , út 28.9.2010
Letci Letňany - Plzeň
Branky a nahrávky: 6.Přikryl (Kopta O.,Němeček), 17.Přikryl (Uhlík), 17.Němeček (Andrlík), 49.Krliš (Kristl), 58.Přikryl (Kopta O.,Holý), 59.Kopta O.(Holý). Vyloučení: 7:8. Využití: 4:2. Diváci: 87. Střely na branku: 26:33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 5:3, 5:6.
Plzeň Kuneš - Holý, Synek, Andrlík, Němeček, Kohel, Tyr, Šmíd - Uhlík, Přikryl, Krliš - Kopta O., Kristl, Kopta L. - Opava, Beneš, Vlček - Polata.

Tabulkové umístění Plzně #2

Tabulkové umístění Plzně v samostatné české lize!

Z9: KVA - PLZ 2:12

Deváťáci na úvod přípravy čepovali plzeňskou dvanáctku v derby!

Ohlasy GČC 2

Celou dobu jsme věřili, že můžeme vyhrát, řekl po duelu na Spartě střelec David Stach