Mladší dorost rozstřílel Kladno

Ml.dorost: HC Plzeň 1929 - HC Kladno 7:1

V dalším kole extraligy mladšího dorostu zavítal na plzeňský led kladenský Vagnerplast. Hostům se sice podařilo hned z prvního útoku vstřelit gól, ale to bylo vše, co kladenští střelci předvedli. Plzeň ještě do konce první části stav otočila a do šaten se šlo za stavu 3:1. Ve druhé třetině se ještě Kladno pokusilo o nápor, ale plzeňská obrana jim už skórovat nedovolila. Naopak domácí v poslední minutě střední části udeřili počtvrté a zasadili Kladnu rozhodující úder. V záverečné části ještě plzeňští přidali další tři branky a s přehledem si dokráčeli pro další tři body do průběžné tabulky.

HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno

7:1
3:1, 1:0, 3:0

Branky a nahrávky: 9.Přikryl (Kubalík, 14.Opava (Holý), 20.Kopta O. (Přikryl, Uhlík), 40.Kubalík (Kopta O.,Krliš), 45.Kubalík (Andrlík), 57.Kopta O., 60.Kopta O. (Němeček). Vyloučení: 3:5. Využití: 3:0. Diváci: 80. Střely na branku: 44:25. Průběh utkání: 0:1, 7:1.

Pacl - Holý, Synek, Andrlík, Němeček, Šmíd, Tyr - Uhlík, Přikryl, Kubalík - Kopta O., Polata, Krliš - Opava, Beneš, Švarc - Ryba, Kristl, Kopta L.