Ml. dorost: druhá "desítka" v řadě

Ml.dorost: HC Plzeň 1929 - HC Letci Letňany 10:3

Výbornou střeleckou potenci potvrdili plzeňští střelci, když po desetibrankovém nášupu Třemošné stejně nadělili i letňanským Letcům. Křídla jim přistřihli již v první třetině pěti brankami. Po poklidné střední části hry, kdy padla na každé straně jedna branka, přišla ve třetí třetině čtyřgólová smršť, která dokonala letňanskou zkázu.

Plzeňští mladíci stále drží druhé místo průběžné tabulky za Karlovými Vary a s tříbodovým náskokem před třetím Kladnem.

HC Škoda Plzeň - HC Letci Letňany

10:3
5:1, 1:1, 4:1

Branky a nahrávky: 5.Andrlík, 8.Přikryl (Kepka), 10.Kopta O. (Kepka), 12.Ryba, 14.Uhlík (Synek, Kristl), 34.Kepka (Kopta O.,Andrlík), 46.Přikryl (Synek), 54.Beneš (Ryba, Kaňák), 57.Kopta L. (Kopta O., Holý), 59.Uhlík (Přikryl). Rozhodčí: Uřidil - Markov, Sýkora. Vyloučení: 8:5. Využití: 3:2. Diváci: 45. Střely na branku: 54:26. Průběh utkání: 0:1, 6:1, 6:2, 9:2, 9:3, 10:3 .

Pacl (od 52. Zeman) - Andrlík, Synek, Holý, Kaňák, Šmíd, Tyr - Uhlík, Přikryl, Kepka - Kopta O., Kristl, Krliš - Ryba, Polata, Beneš - Kopta L., Sladký.