Mladší dorost naplno bodoval na kladenském ledě

Ml.dorost: HC Kladno - HC Plzeň 1929 3:4

Další těžký zápas s týmem z předních příček průběžné tabulky odehráli plzeňští mladší dorostenci. Na začátku šli bleskově do vedení, když soupeře rozebrali již v první minutě, ale nadále bylo utkání velmi vyrovnané a bojovalo se o každý metr ledu. Plzeň sice hrála lépe kombinačně, ale Kladno hrozilo z rychlých protiútoků a když domácí vyrovnali skóre v polovině třetí třetiny, zdálo se, že o dělbě bodů rozhodne prodloužení či nájezdy. Nakonec však hosté pět minut před koncem rozhodli o tom, že všechny body putovali na západ Čech.

Série utkání na ledě soupeřů pokračuje pro mladé indiány 9.12.2010 v Chomutově a 12.12.2010 v Ústí n.L.

Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň

3:4
1:2, 1:1, 1:1

Branky a nahrávky: 1.Uhlík (Přikryl,Holý), 16.Přikryl (Uhlík, Kepka), 33.Uhlík (Kopta O.), 55.Opava (Polata). Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. Diváci: 80. Střely na branku: 29:34. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4.

Pacl - Holý, Kaňák, Němeček, Polata, Tyr, Šmíd - Uhlík, Přikryl, Kepka - Ryba, Kopta O., Kubalík - Opava, Beneš, Sladký.