Další cenná výhra mladšího dorostu

Ml.dorost: HC Plzeň 1929 - HC Sparta Praha 5:1

V posledním letošním domácím utkání předvedli plzeňští mladíci výborný výkon proti tradičnímu pražskému rivalovi, když o svém vítězství rozhodli prakticky během necelých šesti minut ve druhé třetině. O první nulu v sezóně přišli až půl minuty před koncem utkání, kdy Sparta zaznamenala jediný a čestný úspěch. Mladí indiáni se tak stále drží na prvním místě průběžné tabulky a k poslednímu zápasu před vánoční pauzou zajíždí tuto neděli na led IHC Písek.

HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha

5:1
1:0, 4:0, 0:1

Branky a nahrávky: 8.Opava (Přikryl), 26.Beneš (Vlček, Synek), 26.Vlček (Kaňák), 32.Uhlík (Přikryl, Kepka), 40.Krliš (Uhlík). Vyloučení: 3:3 bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 43. Střely na branku: 37:22. Průběh utkání: 5:0, 5:1.

Pacl - Holý, Synek, Andrlík, Němeček, Kaňák, Šmíd, Tyr - Uhlík, Přikryl, Kepka - Opava, Polata, Krliš - Sladký, Beneš, Vlček - Kopta L., Jakubec, Ryba.