Třináctá výhra ml.dorostu v řadě

Ml.dorost: HC Energie K.Vary-HC Plzeň 1929 2:3pp

Ani aktuálně druhé mužstvo průběžné tabulky nedokázalo zastavit vítěznou sérii plzeňských indiánů, ačkoliv je o jeden bod v nedělním utkání připravilo. Obě mužstva sehrála velmi kvalitní zápas, na kterém bylo na první pohled zřetelné, že se hraje přímý souboj o vedení v západní části extraligy a lepší výchozí pozici pro poslední čtvrtinu soutěže. Karlovarští sice měli větší tlak, ale branky střílela Plzeň. Teprve v závěru zápasu se prosadili domácí střelci a poslali utkání do prodloužení, v němž plzeňáci po dvou minutách rozhodli o bonusovém bodu ve svůj prospěch.

Dalším soupeřem indiánů budou hráči Kladna v neděli 30.ledna od 13,00 hod. v plzeňské ČEZ Aréně.

26.kolo , ne 23.1.2011
Karlovy Vary - Plzeň
2:3pp
0:0, 0:2, 2:0 - 0:1
Branky a nahrávky: 21.Uhlík (Přikryl,Kepka), 25.Synek (Ryba, Krliš), 62.Andrlík. Vyloučení: 6:7 bez využití Diváci: 79. Střely na branku: 43:32. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.
Plzeň Pacl - Andrlík, Synek, Němeček, Polata, Tyr, Šmíd, Walter - Uhlík, Přikryl, Kepka - Ryba, Kristl, Krliš - Sladký, Beneš, Vlček - Kopta L.

Tabulkové umístění Plzně #2

Tabulkové umístění Plzně v samostatné české lize!

Z9: KVA - PLZ 2:12

Deváťáci na úvod přípravy čepovali plzeňskou dvanáctku v derby!

Ohlasy GČC 2

Celou dobu jsme věřili, že můžeme vyhrát, řekl po duelu na Spartě střelec David Stach