Mladší dorost přehrál Ústí n.Labem

Ml.dorost: HC Plzeň 1929 - HC Ústečtí Lvi 5:3

Po nedělní prohře na ledě Sparty Praha v poměru 5:1 nastoupili plzeňští mladíci k dohrávce odloženého utkání proti soupeři ze severu Čech a zřejmě si chtěli vylepšít sebevědomí, když protivníkovi nasázeli během první třetiny tři branky. Když pak ve druhé části přidali ještě dva přesné zásahy, zdálo se, že utkání promění v exhibici. Opak byl ale pravdou. Ve třetí třetině soupeř využil toho, že plzeňští nepochopitelně polevili a třemi brankami korigoval skóre na přijatelnou míru.

K dalšímu utkání nastoupí Plzeň již tuto neděli proti vrstevníkům z Písku.

HC Škoda Plzeň - HC Slovan Ústí nad Labem

5:3
3:0, 2:0, 0:3

Branky a nahrávky: 2.Opava (Beneš), 17.Uhlík (Andrlík), 19.Ryba (Holý), 21.Uhlík (Přikryl,Kepka), 33.Uhlík (Andrlík). Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. Diváci: 43. Střely na branku: 40:25. Průběh utkání: 5:0, 5:3.

Pacl - Andrlík, Kaňák, Holý, Němeček, Polata, Šmíd, Tyr - Uhlík, Přikryl, Kepka - Opava, Beneš, Krliš - Sladký, Kristl, Ryba.