Indiáni prohráli v dobře rozehraném duelu

Litvínov/Plzeň - Mladší dorostenci HC Benzina Litvínov - 5:3 (0:2, 4:1, 1:0). Jaké je to zažít strašidelnou tříminutovku už ví mladší dorost Plzně. V Litvínově si vedli mladí indiáni v první třetině na jedničku, vypracovali si slibný dvoubrankový náskok. Po čtyřech minutách domácí snížili a pak se začaly dít věci. V rozmezí tří minut zacílili chemici přesně ještě třikrát a strhli duel ve svůj prospěch. Hosté korigovali trefou Kaňáka, ale v poslední třetině domácí přidali pátou branku a uhájili své prostředí před silnou Plzní.

HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň

5:3
0:2, 4:1, 1:0

Branky a nahrávky: 24. Kokeš (Pospíšil, Weitz), 29. Weitz (Vostárek), 30. Stříbrný (Kučera), 31. Šimeček (Šefl), 44. Weitz (Jonák) - 7. Ryba (Přikryl, Kepka), 18. Andrlík (Ryba, Přikryl), 35. Kaňák (Krliš, Beneš). Rozhodčí: Novák - Ptáček, Loskot. Vyloučení: 9:8 + Andrlík (PLZ) 5 min + do konce utkání. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 60. Střely na branku: 31:29. Průběh utkání: 0:2, 4:2, 4:3, 5:3.

Klečka - Bárdoš, Dunko, Haba, Jícha, Jonák, Kalina, Kokeš, Kučera, Moravec, Pospíšil, Stříbrný, Sýkora, Ujfaluši, Vostárek, Weitz, Wiedemann, Šefl, Šesták, Šlimeček, Štěpka.

Kuneš (Pacl) - Andrlík, Kaňák, Němeček, Synek, Šmíd, Tyr - Beneš, Kepka, Krliš, Opava, Polata, Přikryl, Sladký, Ryba, Vlček.