Mladší dorost nestačil na Vary, ale pojistil si výhru v základní části

Plzeň - Mladší dorostenci HC Plzeň 1929 - HC Energie Karlovy Vary 4:5po samostatných nájezdech (1:2, 2:0, 1:2 - 0:0). Plzeňský mladší dorost v pravém západočeském derby svedl tuhý boj s vrstevníky z Karlových Varů, ale nakonec prohrál na samostatné nájezdy. A to i přesto, že na sklonku 46. minuty Kubalík zvyšoval na 4:2. Jenže Vary sebraly síly a zápas otočily. Plzeňské mladíky nyní čeká poslední duel (tuto neděli na ledě Kladna) a pak mistrovství ČR, kam postupují z prvního místa.

35.kolo , ne 20.3.2011
Plzeň - Karlovy Vary
4:5sn
1:2, 2:0, 1:2 - 0:0
Branky a nahrávky HC Plzeň 1929: 14. Kepka (Andrlík, Přikryl), 22. Ryba (Krliš), 33. Kepka (Kubalík, Přikryl), 46. Kubalík (Kepka, Přikryl) - 16. Priškin (Hroch), 19. Hroch (Vrána), 52. Opatrný, 55. Opatrný (Klíma). Rozhodčí: Suchánek - Kotyza, Sýkora. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:1. Diváci: 60. Střely na branku: 29:37.
Plzeň Pacl - Andrlík, Holý, Kaňák, Němeček, Tyr, Šmíd - Beneš, Kepka, Krliš, Kubalík, Opava, Polata, Přikryl, Sladký, Ryba, Vlček.
Karlovy Vary Frček - Červenka, Gorčík, Hroch, Klíma, Kodl, Michálek, Molnár, Opatrný, Petrov, Priškin, Veverka, Vrána, Zikmund, Šafář, Řezníček.

Ohlasy 3. kolo

​Škoda, že jsme neproměňovali šance, bylo jich hodně, hodnotí Petr Kodýtek

CEB - PLZ 4:2

CEB - PLZ 4:2 - Indiáni padli na ledě Motoru