Starší dorost prohrál na ledě Pardubic

Pardubice/Plzeň - Starší dorostenci HC Eaton Pardubice - HC Plzeň 1929 6:2 (2:1, 2:0, 2:1). Plzeňskému staršímu dorostu se nepodařilo v posledním duelu základní části extraligy zvítězit a na ledě průběžně dvanáctých Pardubic prohrál vysoko 2:6. Indiáni se sice ujali v úvodu sedmé minuty vedení, ale soupeř brzy převzal otěže duelu a připisuje si jasnou výhru.
Indiáni tak po výhře Třince a Vsetína neubránili pátou příčku a sklouzávají o bod za zmíněnými Moravany na sedmou pozici. Ta jim v prvním kole přisoudila jako soupeře desátý tým soutěže - Havlíčkův Brod.

HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň

6:2
2:1, 2:0, 2:1

Branky a nahrávky: 12. Chmelař (Poulíček), 16. Březina (Schneider), 22. Bureš (Havel, Řezníček), 25. Vachutka (Voženílek, Škvor), 43. Březina (Vachutka), 51. Vachutka (Moučka) - 7. Šimandl (Váchal), 47. Pitel (Pour). Rozhodčí: Doležal - Křivohlavý, Zídek. Vyloučení: 7:8. Využití: 3:0. Diváci: 50. Střely na branku: 40:30.