Juniorka se loučí se sezónou výhrou v Litvínově

Litvínov/Plzeň - Junioři HC Benzina Litvínov - HC Plzeň 1929 3:5 (1:3, 0:1, 2:1). Plzeňská juniorka se s aktuální sezónou rozloučila soubojem v Litvínově. Podobně jako o den dříve starší dorostenci přivezla na západ Čech výhru. Indiáni si během dvou třetin vypracovali tříbrankový náskok a soupeř v poslední části dokázal duel jen zdramatizovat. Modrobílí končí v této sezóně na jedenácté příčce. Podrobnosti o duelu připravujeme.

HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň

3:5
1:3, 0:1, 2:1

Branky a nahrávky: 7. Šrámek, 41. Jurčík (Čejka, Šrámek), 51. Čejka (Jurčík) - 14. Bernad (Růžička), 18. Pacanda (Sedláček, Blumentrit), 19. Petruška (Špaček), 27. Pacanda (Sedláček, Růžička), 60. Růžička (Bernad). Rozhodčí: Grech - Gerát, Sentenský. Vyloučení: 8:10. Využití: 2:3. Diváci: 50. Střely na branku: 28:25.

Nechvátal (od 19. minuty Brýl) - Brettschneider, Čejka, Ejem, Hora, Jurčík, Kafan, Kasal, Kousalík, Malec, Matai, Mical, Smolka, Šrámek, Švarc, Řehulka.

Hubáček - Blumentrit, Hucl, Ruprecht, Růžička, Sullmann, Špaček, Šimandl - Baxa, Bernad, Hošťálek, Němec, Pacanda, Petruška, Sedláček.