Mladší dorost nestačil na Vítkovice a zítra bude hrát o bronz

Pardubice/Plzeň - Mistrovství republiky: HC Vítkovice Steel - HC Plzeň 1929 4:2 (0:0, 3:1, 1:1). Ani mladšímu dorostu se třetí hrací den mistrovství republiky, které hostí Pardubice, nedařilo. Po bezbrankové první třetině inkasovali v té druhé v rozmezí šesti minut třikrát a i přes snahu duel s Vítkovicemi neotočili. Zítra na obhájce titulu tedy od dvou hodin s Českými Budějovicemi čeká souboj o bronzové medaile.

HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň

4:2
0:0, 3:1, 1:1

Branky a nahrávky: 22. Zdráhal, 22. Rimmel (Ballner), 28. Zdráhal (Sysala), 58. Churý - 39. Kubalík (Přikryl), 51. Holý (Kepka). Rozhodčí: Chlaň - Holeček, Kis. Vyloučení: 6:2 + Klok (VIT) 5 min plus do konce utkání. Bez využití. Diváci: 125. Střely na branku: 23:36. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2.