MDO: SLA - PLZ

MDO: SLA - PLZ 1:4 - Mladší dorost ukázal cestu A týmu

Mladší dorostenci: HC Slavia Praha - HC Plzeň 1929 1:4 (0:2, 1:0, 0:2). Mladší dorost hokejové Plzně odjel do hlavního města napravovat domácí zaváhání s pražskou Hvězdou a to se mu také podařilo! Ve stejný den, jako proti Slavii nastoupilo i áčko indiánů, zvítězil jasně 4:1. Podrobnosti připravujeme.

HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň

1:4
0:2, 1:0, 0:2

Branky a nahrávky: 30. Havelka (Veselý) - 6. Beneš (Hajšman), 15. Švarc (Suchý, Vlček), 42. Jakubec (Polívka), 56. Krystl (Jakubec). Rozhodčí: Schmejkal - Chovanec, Kratochvíl. Vyloučení: 3:2. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 75. Střely na branku: 35:25. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.