MDO: PLZ - LIT

MDO: PLZ - LIT 5:3 - Mladší dorost opět nalajnovat cestu dospělým

Mladší dorostenci: HC Plzeň 1929 - HC VERVA Litvínov 5:3 (3:0, 2:3, 0:0). Mladší dorostenci stejně jako minulý zápas hráli proti stejnému soupeři jako o několik hodin později seniorský tým Plzně. A opět dokázali své vrstevníky porazit a to samé pak zopakovalo A mužstvo. V zápase mladých indiánů jsme viděli dvě rozdílné půlhodinovky - v té první brankové hody, poté si oba gólmani vzali přesčasy a nic (s jedinou výjimkou) už za záda nepustili. V plzeňském dresu se blýskli Martykán s Vlčkem, oba zaznamenali po dvou brankách.

HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov

5:3
3:0, 2:3, 0:0

Branky a nahrávky: 2. Martykán (Krystl, Kokoška), 8. Martykán, 13. Vavřička (Stráský), 22. Vlček (Švarc), 39. Vlček (Suchý, Švarc) - 22. Pospíšil (Stříbrný), 23. Jícha (Stříbrný, Jonák), 27. Stříbrný (Vostárek). Rozhodčí: Jelínek - Malá, Peksa. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Diváci: 43. Střely na branku: 30:25. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:3, 5:3.

Štekr - Beneš, Hajšman, Ivanič, Jakubec, Kaňák, Kokoška, Kopta, Krystl, Martykán, Muchka, Polívka, Starý, Stráský, Suchý, Tyr, Vavřička, Vlček ,Vracovský, Walter, Švarc.

Sklíba (od 31. minuty Danylec) - Bárdoš, Brzek, Březák, Chmelař, Dunko, Dvořák, Jícha, Jonák, Krátký, Moravec, Najman, Pospíšil, Sklenička, Stříbrný, Vostárek, Zeman.