MDO: PLZ - CHM

MDO: PLZ - CHM 1:6 - Mladší dorost doma prohrál s Piráty

Mladší dorostenci: HC Plzeň 1929 - Piráti Chomutov 1:6 (0:2, 1:3, 0:1). Mladí indiáni se pokusí brzy zapomenout na nepovedené utkání na vlastním ledě, které vysoko ztratili s pirátskými nájezdníky ze severu. Ti na západočeském ledě kralovali a dovolili domácím jediný čestný úspěch, který v úvodu 2. části zaznamenal Hajšman.

HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov

1:6
0:2, 1:3, 0:1

Branky a nahrávky: 25. Hajšman (Kaňák) - 11. Macháček (Kaše), 13. Strunz (Macháček), 32. Dimitrov, 33. Pitra (Strunz), 33. Klepl (Toman), 50. Dimitrov (Pitra). Rozhodčí: Valenta - Martinec, Malý. Vyloučení: 1:7 + Macháček (CHM) do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 37. Střely na branku: 29:34. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:6.

Štekr (od 33. minuty Zeman) - Kaňák, Muchka, Pokorný, Polívka, Starý, Tyr, Walter - Beneš, Hajšman, Jakubec, kopta, Krystl, Krliš, Martykán, Opava, Stráský, Suchý, Vlček, Vracovský, Švarc.