MDO: PLZ - UNL

MDO: PLZ - UNL 8:0 - Mladí indiáni si před vlastním publikem napravili pověst

Mladší dorostenci: HC Plzeň 1929 - HC Slovan Ústečtí Lvi 8:0 (5:0, 0:0, 3:0). Mladým indiánům se před vlastním publikem povedlo velké repete, kdy dali zapomenout vysoké dva dny staré porážce taktéž na domácím ledě, a nemilosrdně rozstříleli lvíčata ze severu.

HC Škoda Plzeň - HC Slovan Ústí nad Labem

8:0
5:0, 0:0, 3:0

Branky a nahrávky: 2. Opava (Suchý), 4. Suchý (Švarc), 6. Krliš (Kaňák), 7. Suchý (Opava), 14. Beneš (Krliš), 41. Krliš, 45. Krliš (Vlček, Beneš), 51. Švarc (Kopta, Hůlka). Rozhodčí: Lika - Suchánek, Pořádek. Vyloučení: 3:6. Bez využití. Diváci: 42. Střely na branku: 66:17. Průběh utkání: 8:0.

Zeman - Hůlka, Kaňák, Muchka, Pokorný, Polívka, Starý, Tyr, Walter - Beneš, Hajšman, Jakubec, Kokoška, Kopta L., Krliš, Krystl, Martykán, Opava, Suchý, Vlček, Švarc.

HC Slovan Ústí nad Labem

Zvědělík (od 21. minuty Chmel) - Amirov, Balcar, Drha, Guman, Hucek, Hübsch, Kašek, Kelmar, Klement, Kopta O., Koval, Lander, Macek, Melichar, Navarra, Patyk, Tůma.