MDO: PLZ - SPA

MDO: PLZ - SPA 2:4 - Drama se Spartou končí pro Plzeň nulovým bodovým ziskem

Mladší dorostenci: HC Plzeň 1929 - HC Sparta Praha 2:4 (0:1, 1:1, 1:2). Plzeňský mladší dorost nevstoupil do nového roku pravou nohou, když na vlastním ledě po veliké bitvě nestačil na pražskou Spartu. Hosté celý zápas vedli, ale indiáni nic nevzdali a vždycky se na svého soupeře dotáhli na dostřel. Jenže to nic nebylo platné, ani závěrečná power play nevyšla a Pražané vteřinu před sirénou přidali pojišťovací branku.

HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha

2:4
0:1, 1:1, 1:2

Branky a nahrávky: 33. Polívka, 46. Suchý (Polívka) - 4. Lojka (Györi), 26. Černoch (Kalina), 44. Abdul (Černoch), 60. Kadeřávek. Rozhodčí: Sýkora - Markov, Kotyza. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. Diváci: 57. Střely na branku: 34:22.

Štekr - Beneš, Hajšman, Hůlka, Jakubec, Kaňák, Kokoška, Krliš, Krystl, Muchka, Opava, Pokorný, Polívka, Starý, Stránský, Suchý, Vlček, Vracovský, Walter, Švarc.

Pírs - Abdul, Černoch, Györi, Hozák, Hrdlička, Hroboň, Kadeřávek, Kalina, Knobloch, Kolář, Lojka, Pacovský, Procházka, Sladkovský, Sviták.