MDO: KVA - PLZ

MDO: KVA - PLZ 6:5 - Přestřelka v derby vítězně pro Energii

Mladší dorostenci: HC Energie Karlovy Vary - HC Plzeň 1929 6:5 (2:2, 2:2, 2:1). Plzeňský mladší dorost neuspěl podruhé v řadě, tentokrát v netradiční hrací den - středu - podlehl na ledě Karlových Varů tamní Energii. Necelá čtyřicítka diváků viděla otevřený hokej, který nabídl celkem 11 branek, když tu rozdílovou vstřelil v 51. minutě domácí Svoboda.

HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň

6:5
2:2, 2:2, 2:1

Branky a nahrávky: 3. Rubeš (Janata, Rulík), 18. Pfister (Čejka), 35. Rubeš (Svoboda), 40. Hubáček (Rubeš, Kozák), 44. Rubeš (Novák), 51. Svoboda - 7. Beneš (Opava), 11. Vlček (Opava, Beneš), 21. Opava (Beneš, Hůlka), 26. Vlček, 53. Suchý (Stráský, Kaňák). Rozhodčí: Kostourek - Maloušek, Červenka. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 39. Střely na branku: 41:24.

HC Energie Karlovy Vary

Harakal (od 26. minuty Frček) - Rulík, Pajk, Červenka, Truhlář, Beer, Binias, Novák - Hubáček, Svoboda, Janata, Dimitrov, Pfister, Rubeš, Kozák, Vildumetz, Čejka.

Štekr (od 30. minuty Zeman) - Hůlka, Tyr, Starý, Welter, Kaňák, Muchka, Pokorný - Vlček, Beneš, Opava - Hajšman, Suchý, Stráský - Martykán, Švarc, Vracovský - Kokoška, Krystl.