Osmáci na úvod rozdrtili Zbraslav

8. třída HC Plzeň 1929 - HC Zbraslav 14:0 (3:0, 6:0, 5:0). Osmička Plzně vstoupila do sezóny vyloženě pravou nohou, když na úvod ročníku na vlastním ledě přivítala Zbraslav, nedala jí nejmenší šanci a ještě jí na cestu domů přibalila čtrnáct gólů. Pěti brankami se zaskvěl Rubner a v brance nulu vychytal Krasanovský.

1.kolo , so 17.9.2011, 16:00
HC Škoda Plzeň - HC Slavoj Zbraslav
Branky a nahrávky: 7. Kantner (Sysel), 14. Rubner (Halíř), 14. Jakubec (Kosnar), 25. Rubner (Váchal), 33. Rubner (Roubal, Halíř), 34. Jakubec, 35. Rubner (Halíř), 37. Sysel (Kantner, Kodýtek), 38. Halíř (Roubal), 41. Kantner (Krásný), 43. Kodýtek, 53. Krásný, 54. Krásný (trestné střílení), 57. Rubner (Sysel).
HC Škoda Plzeň Krasanovský - Bednář, Váchal, Sysel, Juhász, Kačena - Kantner, Kodýtek, Krásný - Rubner, Roubal, Halíř - Dušek, Kosnar, Jakubec.
HC Slavoj Zbraslav Proňka - Černík, Dušek, Frič, Novotný, Kolowrat Samantha, Procházka, Jůzková, Kolowrat Alex, Tureček, Kern, Roztočil, Linhart, Hybner, Hrubý, Kasík, Gnusin.