Osmička čtrnáctkou vyprovodila i Lužnici

8. třída HC Lužnice - HC Plzeň 1929 1:14. Mladí indiáni i ve druhém zápase brankově nadělovali a vůbec nedbali na to, že nehrají na vlastním ledě. Po čtrnácti brankách, které nadělili Zbraslavi, stejný příděl dostala i Lužnice, a to na vlastním ledě. Pěti góly se tentokrát blýskl Kodýtek a čtyřmi nahrávkami Kantner.

2.kolo , st 21.9.2011,
SK Domeček-HC Lužnice - HC Škoda Plzeň
Branky a nahrávky: 29. Pánek (Dančišin, Hanák) - 3. Kosnar (Jakubec), 14. Kodýtek (Kantner), 19. Kodýtek (Kantner, Krásný), 29. Kodýtek, 31. Váchal (Roubal), 33. Kačena (Jakubec), 34. Krásný (Kantner), 35. Kodýtek (Roubal), 37. Kodýtek (Kantner), 38. Halíř (Rubner), 45. Roubal (Halíř), 53. Jakubec (Dvořáček), 54. Kantner, 59. Kantner (Kodýtek, Váchal).
SK Domeček-HC Lužnice Čechtický - Klestil, Čamra, Dančišin, Draksl, Friml, Hanák, Kaisler, Kántor, Kašper, Maurenc, Ondřej, Pánek, Rákosník, Šťastný.
HC Škoda Plzeň Hauser - Dvořáček, Váchal, Sysel, Juhász, Kačena - Kantner, Kodýtek, Krásný - Rubner, Roubal, Halíř - Dušek, Kosnar, Jakubec.