Osmička veze výhru z Tábora

8. třída: HC Tábor - HC Plzeň 1929 2:6 (0:4, 0:1, 2:1) . Plzeňská osmička stále v této sezóně nepoznala přemožitele, což platilo i na ledě jihočeského Tábora. Tam si Plzeňští k výhře našlápli především v první třetině, kterou vyhráli o čtyři branky. Dvěma góly se v zápase prezentoval Dvořáček.

7.kolo , so 15.10.2011,
Hockey Club Tábor - HC Škoda Plzeň
Branky Plzně: Dvořáček 2, Kantner, Rubner, Krásný, Jakubec.
Hockey Club Tábor Němec, Palát - Vápeník, Jindra, Dvořák, Pastyřík, Kalaš, Hajič, Buriánek, Vaverka, Raiterman, Hubáček, Brabec, Syrovátka, Stark.
HC Škoda Plzeň Hauser - Dvořáček, Váchal, Bednář, Sysel, Kačena - Kantner, Kodýtek, Krásný - Rubner, Roubal, Halíř - Dušek, Kosnar, Jakubec.