Osmička veze výhru ze Zbraslavi

8. třída: HC Slavoj Zbraslav - HC Plzeň 1929 2:9 (1:4, 1:2, 0:3). Plzeňská osmička i nadále pokračuje ve své spanilé jízdě a na západ Čech přiváží přesvědčivou výhru ze Zbraslavi. Hattrickem se na úspěchu mladých indiánů podílel Matěj Krásný, který navrch přidal jednu asistenci. Čtyřmi přesnými nahrávkami se blýskl Petr Kodýtek, navíc mířil do černého hned dvakrát.

10.kolo , pá 28.10.2011,
HC Slavoj Zbraslav - HC Škoda Plzeň
Branky a nahrávky: 15. Kolowrat A. (Kolowrat S.), 40. Mráz (Knoll) - 3. Kodýtek (Juhász), 6. Krásný (Kodýtek), 8. Váchal (Kosnar), 14. Halíř (Kačena), 22. Kodýtek (Kantner, Juhász), 39. Krásný (Kantner, Kodýtek), 50. Kantner (Kodýtek, Krásný), 53. Krásný (Kodýtek), 55. Rubner (Roubal D., Halíř). Vyloučení: 4:1 + Knoll (ZBR) 10 min. Bez využití. Diváci: 41. Střely na branku: 27:42.
HC Slavoj Zbraslav Froňka - Knoll, Kolowrat A., Kern, Dušek, Novotný, Mráz, Petřík, Válka, Linhart, Kolowrat S.
HC Škoda Plzeň Hauser - Dvořáček, Váchal, Kačena, Juhász - Kantner, Kodýtek, Krásný - Rubner, Roubal D., Halíř - Dušek, Jakubec, Kosnar.