Osmička na vlastním ledě nastřílela Lužnici čtrnáct branek

8. třída: HC Plzeň 1929 - HC Lužnice 14:2 (2:1, 6:1, 6:0). Plzeňská osmička potěšila své diváky v utkání na domácím ledě, když přivítala vrstevníky z Lužnice. Ti s Plzeňskými dokázali držet krok jen v první třetině, pak se indiáni obuli do střeleckých bruslí a sázeli jednu branku za druhou. Třemi brankami a jednou nahrávkou navrch se blýskl David Jakubec.

11.kolo , so 29.10.2011,
HC Škoda Plzeň - SK Domeček-HC Lužnice
Branky a nahrávky: 3. Krásný, 18. Kantner (Krásný), 24. Halíř (Váchal), 26. Váchal (Halíř), 29. Kodýtek (Krásný), 30. Jakubec, 34. Kodýtek (Váchal), 37. Kosnar (Dvořáček), 42. Dušek (Kosnar, Jakubec), 43. Krásný (Váchal), 49. Váchal, 51. Jakubec (Dušek), 56. Jakubec (Kosnar), 60. Kosnar (Jakubec) - 9. Pánek, 26. Pánek. Vyloučení: 3:5. Diváci: 65.
HC Škoda Plzeň Krasanovský - Dvořáček, Váchal, Sysel, Juhász, Kačen - Kantner, Kodýtek, Krásný - Rubner, Roubal, Halíř - Dušek, Kosnar, Jakubec.
SK Domeček-HC Lužnice Čechtický - Čamra, Dančišin, Draksl, Friml, Kaisler, Kantor, Kašper, Kubeš, Musel, Novák, Pánek, Rákosník, Šťastný.