Osmáci vezou výhru s Jindřichova Hradce

8. třída: KLH Vajgar Jindřichův Hradec - HC Plzeň 1929 1:5 (0:1, 1:1, 0:3). Plzeňská osmička dále šlape jako správně promazaný stroj, což potvrdila i na jihu Čech, kde porazila tamní Vajgar Jindřichův Hradec. Domácí sice v úvodu druhé části vyrovnali, Plzeňští se však soupeře nezalekli, nasedli zpět do sedla a zápas dovedli do toho správného konce. Hattrickem se blýskl Matěj Krásný, ten si připisuje navíc jednu přihrávku.

12.kolo , so 5.11.2011,
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - HC Škoda Plzeň
Branky a nahrávky: 26. Myšík (Vrbický) - 11. Krásný (Sysel, 36. Krásný (Kantner), 44. Krásný (Kantner, Kodýtek), 51. Kantner (Kodýtek, Krásný), 58. Rubner (Váchal). Vyloučení: 3:3. Bez využití. Střely na branku: 21:37.
KLH Vajgar Jindřichův Hradec Tourek - Dvořák, Klusáček, Linhart, Nikodým, Šergl, Kohút, Kalaj, Verbický, Přibyl, Šlechtický, Myšík.
HC Škoda Plzeň Krasanovský - Dvořáček, Váchal, Sysel, Juhász, Kačena - Kantner, Kodýtek, Krásný - Rubner, Roubal D., Halíř - Dušek, Kosnar, Jakubec.