Osmička doma prohrála vyrovnanou bitvu se Spartou

8. třída: HC Plzeň 1929 - HC Sparta Praha 0:2 (0:0, 0:0, 0:2). Mladí indiáni vyzvali na souboj na ostří nože silného protivníka z hlavního města. S vrstevníky ze Sparty svedli tuhý a velice, velice vyrovnaný boj, o čemž svědčí i více než dvě třetiny trvající bezbrankový stav, ale nakonec si všechny body do tabulky připisují hosté.

13.kolo , so 12.11.2011,
HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha
Branky a nahrávky: 44. Janda (Michnáč), 52. Michnáč (Chlouba). Rozhodčí: Povolný - Lang, Jelínek. Vyloučení: 5:4. Diváci: 90. Průběh utkání: .0:2
HC Škoda Plzeň Hauser - Dvořáček, Váchal, Sysel, Juhász, Bednář, Kvasnička, Kačena - Kantner, Kodýtek, Krásný - Rubner, Roubal D., Halíř - Dušek, Kosnar, Jakubec - Roubal J., Eret, Pour.
HC Sparta Praha Brizgala - Hanuš, Janda, Sedliský, Eliáš, Jeřábek, Kadlec, Beran, Chlouba, Pšenička, Šrámek, Michnáč, Kafka, Zídek, Fojtík, Davídek, Komárek.