Osmá třída nedala Strakonicím šanci a nastřílela devítku

8. třída: HC Strakonice - HC Plzeň 1929 0:9 (0:2, 0:4, 0:3). Plzeňská osmička i v dalším utkání na jihu Čech potvrdila své kvality a jednoznačně zvítězila. Krasanovský se může radovat z vychytané nuly, Kodýtek s Jakubcem zase ze vstřeleného hattricku.

15.kolo , so 19.11.2011,
HC Strakonice - HC Škoda Plzeň
Branky a nahrávky: 1. Jakubec (Kantner), 17. Jakubec (Kantner, Roubal), 30. Rubner (Roubal, Kačena), 37. Kantner (Sysel), 37. Kodýtek (Rubner), 38. Jakubec, 55. Kodýtek (Kantner, Rubner), 57. Kantner (Kodýtek), 60. Kodýtek (Váchal, Kantner). Vyloučení: 7:1. Bez využití.
HC Strakonice Chodora - Bublík, Fiedler, Franta, Klíma, Korál, Menšík, Vlček, Zádamský, Hozman, Kočí, Petele, Schwamberger, Vondruška.
HC Škoda Plzeň Krasanovský - Dvořáček, Váchal, Sysel, Juhász - Kantner, Kodýtek, Jakubec - Rubner, Roubal, Kosnar - Dušek, Kačena.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
JménoStřInkZásÚsp