Plzeňská osmička doma zdolala Tábor

8. třída: HC Plzeň 1929 - HC Tábor 7:1 (2:0, 4:0, 1:1). Plzeňská osmička se dokázala v dobrém světle předvést i na vlastním ledě, když jednoznačně zdolala kohouty z Tábora. Ti od úvodu utkání hráli druhé housle a už už to vypadalo, že si Krasanovský připíše druhou nulu v řadě, ale dvě minuty a půl před koncem mu radost pošramotil Kalaš.

16.kolo , so 26.11.2011,
HC Škoda Plzeň - Hockey Club Tábor
Branky a nahrávky: 3. Kodýtek (Halíř), 17. Jakubec (Kodýtek, Dvořáček), 33. Kačena, 35. Jakubec (Kantner, Kodýtek), 35. Juhász, 37. Kačena, 57. Jakubec - 58. Kalaš (Dvořák). Vyloučení: 1:2. Bez využití.
HC Škoda Plzeň Krasanovský - Dvořáček, Váchal, Sysel, Juhász -. Kantner, Kodýtek, Jakubec - Rubner, Roubal, Halíř - Kosnar, Kačena.
Hockey Club Tábor Němec (od 36. Pavlát) - Vápeník, Jindra, Dvořák, Pastyřík, Jelínek, Šimánek, Kalaš, Hajič, Buriánek, Vaverka, Raiterman, Hubáček, Brabec, Syrovátka, Stark.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
JménoStřInkZásÚsp