Osmička kralovala v derby s Třemošnou

8. třída: HC Plzeň 1929 - HC Meteor Třemošná 7:0 (1:0, 2:0, 4:0). Plzeňská osmička nadále pokračuje ve skvělých výkonech, tentokrát zvítězila v derby s Meteorem Třemošnou. Třemi brankami se blýskl Martin Kosnar.

18.kolo , so 3.12.2011, 11:50
HC Škoda Plzeň - HC Meteor Třemošná
Branky a nahrávky: 16. Roubal, 24. Kantner (Kodýtek), 40. Kosnar (Jakubec, Roubal), 41. Kosnar (Sysel), 43. Jakubec (Roubal), 45. Kosnar (Jakubec), 56. Kodýtek (Sysel). Vyloučení: 3:2. Diváci: 123.
HC Škoda Plzeň Hauser - Dvořáček, Váchal, Sysel, Kačena - Kantner, Kodýtek, Rubner, Jakubec, Roubal, Kosnar.
HC Meteor Třemošná Lavička - Ballín, Čada, Hanzlík, Hrbas, Jakubec Ondřej, Jícha, Jirásek, Vondrák, Korelus, Kunc, Ciněk, Petrlík, Sedláček, Šmíd, Vild, Čechura.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
JménoStřInkZásÚsp