Osmá třída opět nadělovala

8. třída: SK Domeček/HC Lužnice - HC Plzeň 1929 0:15 (0:5, 0:5, 0:5). Plzeňská osmička je stále ve vítězném rozpoložení, tentokrát si připsala výhru z ledu Lužnice. Sedmi brankami se blýskl Kodýtek, 4 přidal jeho kamarád z útoku Kantner. V brance indiánů si vychytanou nulu připsal Hauser, když nepustil za svá záda jediný z 20 pokusů domácích.

20.kolo , so 10.12.2011,
SK Domeček-HC Lužnice - HC Škoda Plzeň
Branky a nahrávky: 1. Kantner (Váchal), 9. Jakubec (Kantner), 11. Kodýtek (Kantner), 12 .Sysel, 16. Kodýtek (Dvořáček), 31. Kodýtek (Kantner, Dvořáček), 32. Kantner (Váchal), 34. Kosnar (Roubal), 36. Kodýtek, 38. Kodýtek (Kantner, Jakubec), 48. Kantner (Sysel), 49. Kodýtek (Kantner, Váchal), 19. Kosnar (Roubal, Halíř), 58. Kantner (Sysel), 59. Kodýtek (Kantner). Vyloučení: 3:6. Diváci: 70.
SK Domeček-HC Lužnice Čechtický, Klestil - Čamra, Dančišin, Draksl, Friml, Hanák, Kaisler, Kašper, Kubeš, Šťastný, Tkáčik, Rákosník, Jelínek, Strnad, Ondřej, Novák.
HC Škoda Plzeň Hauser - Dvořáček, Váchal, Sysel, Juhász - Kantner, Kodýtek, Jakubec - Roubal, Halíř, Kosnar.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
JménoStřInkZásÚsp