Plzeňská osmička doma nadělila Jindřichohradeckým šťastnou sedmičku

8. třída: HC Plzeň 1929 - KLH Vajgar Jindřichův Hradec 7:1 (1:0, 2:0, 4:1). Plzeňská osmička na svém ledě zvládla před téměř stovkou diváků další domácí utkání, když si s přehledem poradila s Vajgarem. Hauserovi čisté konto sebral soupeř až sedm minut před poslední sirénou.

21.kolo , st 8.2.2012,
HC Škoda Plzeň - KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Branky Plzně: Kodýtek a Kačena 2, Dvořáček, Kantner, Krásný.
HC Škoda Plzeň Hauser - Dvořáček, Kvasnička, Sysel, Juhász - Kantner, Kodýtek, Krásný - Rubner, Roubal, Halíř - Kosnar, Kačena, Jakubec.
KLH Vajgar Jindřichův Hradec Tourek - Pokorný, Klusáček, Linhart, Nikodým, Kohút, Kalas, Přibyl, Myšík, Homolka, Baxa, Budín.