Osmička nadělila Strakonicím deset branek

8. třída: HC Plzeň 1929 - HC Strakonice 10:0 (3:0, 7:0, 0:0). Plzeňská osmička dále pluje na pohodové vlně, tentokrát její zdravě útočné rozpoložení odnesly Strakonice. Indiáni byli po celý zápas lepší, cože se projevilo i na nastřílených brankách. Přestože je střelecká chuť v závěru utkání opustila, nic to nemění na snadné výhře. Navíc gólman Hauser slaví další nulu.

24.kolo , so 14.1.2012,
HC Škoda Plzeň - HC Strakonice
Branky Plzně: Krásný a Váchal 2, Kantner, Rubner, Roubal D., Halíř, Jakubec, Hanzlík.
HC Škoda Plzeň Hauser - Dvořáček, Váchal, Juhász, Sysel, Dušek, Kačena - Kantner, Kodýtek, Krásný - Rubner, Roubal D., Halíř - Jakubec, Kosnar, Hanzlík.
HC Strakonice Chodora, Kříž - Bublík, Fiedler, Franta, Klíma, Korál, Menšík, Vlček, Zádamský, Kočí, Schwamberger, Vondruška, Lang.