6. třída STR - PLZ

Šestá třída jen remizovala se Strakonicemi

6. třída: HC Strakonice - HC Plzeň 1929 3:3 (1:0, 0:1, 2:2). Plzeňská šestá třída svedla další tuhý boj, ze kterého si domů do Plzně přiváží jen jeden bod. Nakonec je za něj ale ráda, protože domácí vedli díky třem zásahům Koldy ještě 4 minuty před koncem o 2 branky, indiáni však v 57., respektive v 58. minutě skóre alespoň vyrovnali.

HC Strakonice - HC Škoda Plzeň

3:3
1:0, 0:1, 2:2

Branky a nahrávky: 16. Kolda (Bucifalová), 47. Kolda (Bucifalová), 54. Kolda (Pála) - 30. Hajžman, 57. Hašek (Mužík), 58. Hajžman. Rozhodčí: Ondrášek - Vacek, Vovčko. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. Diváci: 35. Střely na branku: 20:36.