6. třída PIS - PLZ

Šestka otočila utkání v Písku a zvítězila

6. třída: IHC Komterm Písek - HC Plzeň 1929 3:5 (0:0, 2:3, 1:2). Plzeňská šestá třída nezačala v duelu s Pískem nejšťastněji. Po bezbrankové první třetině se domácí dostali brzy po pauze do dvoubrankového vedení. Jenže indiáni nic nevzdali, duel pěti brankami otočili. A snížení Písku v 59. minutě přišlo už příliš pozdě na to, aby domácí ještě něco s duelem udělali.

IHC Králové Písek - HC Škoda Plzeň

3:5
0:0, 2:3, 1:2

Branky a nahrávky: 21. Matiášek (Pechlát), 24. Procházka (Přibyl), 59. Procházka (Čížek) - 25. Štolba (Hajžman), 32. Hajžman (Štolba), 40. Klíma (Mužík), 56. Hajžman (Hašek), 56. Štolba (Hajžman). Vyloučení: 3:1. Bez využití.